top of page
Adsız tasarım.png

Pitho Spirulina

Spirulina doğal olarak yüksek proteinli fonksiyonel bir gıdadır.

Geniş vitamin ve mineral yelpazesi, içerdiği 18 aminoasit ve

sağlıklı klorofil zenginliği ile Spirulina, günlük rutininizde isteyeceğiniz bir süper besindir! 

Pitho ile size hem temiz su kaynaklarında doğru koşullarda yetiştirildiğine hem de doğru yöntemlerle hasat edildiğine emin olacağınız eşsiz Spirulina'yı sunuyoruz.

Pitho Spirulina %70 protein, %14 fikosiyanin içeriği, periyodik olarak tekrarlanan paylaşıma hazır tertemiz 3. taraf analizleriyle sizi bekliyor.

Ürün Bilgisi

Spirulina hem tatlı hem de tuzlu suda yetişen, gezegendeki en besleyici gıdalardan biri olarak kabul edildiğinden Nasa tarafından da astronotların beslenmesi için kullanılan mikro algdir. Spirulina B-Kompleks vitaminleri, fikosiyanin, klorofil, beta-karoten, e vitamini gibi birçok vitamin ve mineral içeriğinin yanısıra harika bir demir kaynağıdır. Normal enerji üretimine, normal kan basıncına, beyaz kan hücresi oluşumuna, normal bilişsel işleve katkıda bulunur. Oksidatif hasara karşı koruma sağlayabilen harika bir antioksidan kaynağıdır.

Ana aktif bileşeni olan fikosiyanin ile inflamatuar sinyal moleküllerinin üretimini engelleyebilir. 

Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Normal bağışıklık sisteminin işlevi için gereklidir ve vücudunuza bir savunma kalkanı sağlar! Spirulina, 18 amino asit ve yüksek konsantrasyonda klorofil içerir ve bu da onu hem zihinsel hem de bedensel sağlığın normal fonksiyonuna yardımcı olan benzersiz bir ürün haline getirir. Şeker içermez, gluten içermez, vegan kullanıma uygundur! 

Kullanım önerisi

Optimum sonuçlar için günde 1-2 kez 250 ml su, doğal meyve suyu veya smoothie ile 1 dolu çay kaşığı karıştırın. Spirulina, lezzetli tariflere de harika bir katkı sağlar!

magza logo.png
600x600wa_edited.png
kargo.png
Untitled-3.png
Untitled-2.png
bottom of page