top of page
banner biz.jpg

Pitho, Pitho Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Pitho adını, kurucularının hayatını paylaştığı patili bireylerden biri olan Pitho'dan; ilhamını, hayatını patili bireylerle paylaşan bireylerin şefkatinden ve doğru bilgiye ulaşmaya çalışırken karşılaştıkları zorluklardan almaktadır.

Bu nedenle, Pitho olarak, kaynaklara dayalı doğru bilgiler ışığında, güvenilir ve ihtiyaca yönelik ürünler sunmakta; her ürünümüze dair içerik bilgileri ve analizleri gururla, tüm detaylarıyla paylaşmaktayız.

Müşteri ilişkilerinden ürün portfoyüne, ürün içeriğinden paylaşım şefaflığına kadarki süreçlerdeki tutumumuz ve yaratmak için mücadele vermekten vazgeçmeyeceğimiz hayvan refahının dokunulmazlığı bilinci nedeniyle  oyun değiştirici olarak tanımlanmaktan onur duymaktayız..

Motivasyonumuzu, müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri ve bize olan güvenlerinden alıyor, sadece alanında uzman bilim insanları ve alanında uzman üreticilerle iş birliği yapıyoruz. Çünkü ilk adımı atmanın getirdiği endişeyi, bilginin sonsuzluğunun yaratabileceği kaosu, güven duygusunun nasıl hassas bir temel olduğunu kendimizden biliyor, anlıyoruz.

Sadece kendisi için değil, sevdikleri için de sağlıklı beslenenlerin içinde taşıdığı sorumluluğa; sadece kendisini değil, sevdiklerini de buna ortak etmenin getirdiği birliğe; sadece kendi türüne değil, bütüne gösterilen hassasiyetin bilgeliğine inanıyoruz.

 

Doğa ile uyumun getirdiği sağlıkla, huzurla ve güvenle...

bottom of page